Eloksal, alüminyum ürünlere uygulanan yüzey kaplama işlemidir. Sert ve aşınmaya karşı dirençli eloksal tabakası alüminyuma ilave nitelikler kazandırır. Eloksal, alüminyumu dış etkenlerden koruyarak oksitlenmesini engellediği gibi dekoratif bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur.

Son teknolojiye sahip 5.000 ton/Yıl kapasiteli eloksal tesisimizde, mat ve parlak kalitede 5-25 mikron kalınlıkları arasında malzemeler üretilmektedir.

Eloksal tesisimizde TSE ve Qualanod standartlarına göre üretim yapılmakta olup, tüm üretim aşamalarında TSE ve Qualanod standartlarına uygunluk testleri yapılmaktadır. Fabrikamızdaki tam otomasyon altyapısı sayesinde yüksek kalitede ve aynı standartlarda ürün üretebilmemiz mümkün bulunmaktadır.

Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde üretim tesisimizde müşteri taleplerine göre anlık ve hızlı çözümler yaratabilmekteyiz.

Fabrikamızda yer alan eloksal banyoları, Arıtma tesisleri, Polisaj ve Satinaj makinaları sayesinde farklı renk havuzlarımızda farklı renk ve tonlarda kaplama yapabilmekteyiz.

Alüminyum Profil fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.