Yüksek teknoloji ve konusunda uzman ekibimizle fabrikamızda; 2400, 1460, 1100 ve 600 metrik tonluk Ekstrüzyon pres hatlarımız ile yılda 14.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahibiz.

Fabrikamızda bulunan üretim hatlarında yüksek kalite ve dar toleranslarla çalışılmakta olup, üretim hatlarımızda 10mm - 200mm genişlik aralığında Alüminyum profil üretebilmekteyiz.

Üretim hattımızda 6000 serisi alaşımların üretiminin yanında, özel alaşımlı profiller de üretilmektedir. Üretimin her aşaması düzenli olarak kontrol edilerek kaliteden ödün verilmemektedir.

Almin Alüminyum olarak, sektöründe öncü yerli ve yabancı firmalara kendi markamız ve/veya alıcı firmanın kendi markası (Private Label) altında ürün tedarik edebilmekteyiz.

Üretim aşamasında uyguladığımız ısı sistemi sayesinde ürünlerimizin doğru yüzey, doğru tolerans ve doğru sertlikte olması sağlanır.

İleri teknoloji AR-Ge ve İnovasyon ile donatılmış fabrikamızda, preslerimiz üretim hızlarını ve billet boylarını otomatik olarak ayarlar bu sayede, minimum oranda fire ve birim zamanda maksimum üretimi sağlanır.

Ürünlerin tasarımından nihai alıcıya sevkiyatına kadarki tüm üretim süreçleri tamamen otomasyon sistemleri ile yönetilmektedir.

Üretim hatlarımızda, konusunda uzman mühendis ve teknik personelimiz sayesinde her geçen gün üretim kalitemiz arttırılmakta, daha dar toleranslarla üretim yapmak yetkinlik ve becerilerimiz arttırılmaktadır.

Alüminyum Profil fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.