Eloxal, aluminium ürünlere uygulanan bir yüzey kaplama işlemidir. Sert ve aşınmaya karşı dirençli eloksallı tabaka, alüminyuma ek nitelikler kazandırır. Eloxal, alüminyumun oksitlenmesini önlerken dış etkenlere karşı koruma sağlar ve aynı zamanda dekoratif bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Son teknolojiye sahip 5.000 ton/yıl kapasiteli eloksallama tesisimizde, mat ve parlak kalitede 5-25 mikron kalınlıklarında malzemeler üretilmektedir.

Eloxal tesisimizde TSE ve Qualanod standartlarına göre üretim yapılmakta olup, tüm üretim aşamalarında TSE ve Qualanod standartlarına uygunluk testleri yapılmaktadır. Fabrikamızdaki tam otomasyon altyapısı sayesinde yüksek kalitede ve aynı standartlarda ürün üretebilmemiz mümkündür.

Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde üretim tesisimizde müşteri taleplerine göre anlık ve hızlı çözümler yaratabilmekteyiz.

Fabrikamızda bulunan eloksallama banyoları, arıtma tesisleri, cilalama ve satenleme makineleri sayesinde farklı renk havuzlarımızda farklı renk ve tonlarda kaplama yapabilmekteyiz.

Sie können uns kontaktieren, um detaillierte Informationen zu Aluminiumprofil-Preisen zu erhalten.